-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertOFERTY NIERUCHOMOŚCI

sortuj

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, Niebuszewo

339 000 | 46 m2 | pokoi: 2 | nr oferty: 134/4311/OMS

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m2, usytuowane na 4 piętrze budynku z cegły, znajdujące się przy ul. św. Marcina w Szczecinie. Prezentowane mieszkanie jest rozkładowe - okna PCV, w białej okleinie wychodzą na wschód i zachód, dzięki czemu lokal jest doskonale nasłoneczniony. Ściany we wszystkich pomieszczeniach są malowane. Na podłogach panele ,terakota. W przedpokoju i pokoju dziecięcym szafy w zabudowie. Z pokoju dziennego wyjście na balkon typu francuskiego. Zabudowa kuchni wraz z urządzeniami: okap, płyta grzewcza indukcyjna, piekarnik, zmywarka ,lodówka, pralka zostaje dla kupującego. Wszystkie meble poza fotelem typu uszak i telewizorem są przedmiotem sprzedaży. W łazience na podłodze - kafle , na ścianach - płytki. Wyposażenie stanowią kabina prysznicowa, toaleta, umywalka oraz szafki pod w/w. Wysokość czynszu przy zaliczkach na 4 osoby to około 600 zł. Kwota ta to następujące składowe: zaliczki na wodę, wywóz śmieci, ogrzewanie, opłata za części wspólne, fundusz remontowy, należność dla Zarządcy. Do mieszkania przynależy piwnica. Okolica zielona, duża ilość drzew liściastych, skwerów z trawą i z nasadzeniami krzewów. Dla mieszkańców ławki do odpoczynku i akcesoria do zabaw dla najmłodszych. W bezpośrednim sąsiedztwie w promieniu kilkudziesięciu metrów szkoła, przedszkole, Kościół, przystanki autobusowe, poczta, sklepy spożywcze i wielobranżowe. Oferta IDEALNA z uwagi na walory mieszkania oraz zasoby okolicy. GORĄCO POLECAM i ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Dębice,

461 000 | 179 m2 | nr oferty: 133/4311/OMS

Przedmiotem oferty są dwa mieszkania jednorodzinne w zabudowie szeregowej, parterowej, usytuowane na działce gruntowej o powierzchni 491,59 m2. Znajdują się one w malowniczej miejscowości, gminie Maszewo w odległości 28 km od Stargardu, 24 km od Goleniowa, 17 km od Nowogardu, 19 km od Chociwla i 35 km od Ińska. W obu niżej opisanych nieruchomościach istnieją instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne. Do działki doprowadzony jest opcjonalnie gaz. W obu mieszkaniach okna PCV, stolarka drzwiowa drewniana i z płyt mdf. Mieszkanie o powierzchni 114,9 m2 powstało w 2019 roku. Wykonane jest z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. W jego skład wchodzą: przedsionek, otwarta kuchnia z częścią jadalnianą, salonu, korytarza, kotłowni i pomieszczenia roboczego z WC, tarasu, 4 sypialni, garderoby i łazienki. Wszystkie widoczne na zdjęciach meble i sprzęty AGD zawarte są w cenie! Niezwykle klimatyczny taras o powierzchni 18 m2, wyłożony terakotą jest zadaszony. Część wewnętrzna dachu porośnięta jest winogronem. Grill i meble ogrodowe również w cenie ofertowej! Drugie z mieszkań powstało w 2011 roku i ostatnie malowanie ścian to marzec bieżącego rok. Bardzo zadbane, gustownie wykończone i umeblowane, nadające się absolutnie do bezzwłocznego zamieszkania. W skład jego wchodzą: korytarz - 10,5 m2, łazienka - 5 m2, kuchnia - 10,7 m2, salon - 26,33 m2 i sypialnia - 11,6 m2. Widoczne na zdjęciu meble poza drewnianym kredensem i telewizorem ujęte są w cenie! Nowa zabudowa kuchni na wymiar na wysoki połysk z tzw. łamanymi ku górze szafkami, 2 zabudowy szaf w korytarzu i sypialnia - to niewątpliwe atuty aranżacyjne. W cenie zawarte są również aranżacje okien. Oba mieszkania ogrzewane są piecem węglowym a układ wydalniczy tej instalacji to komin dwukanałowy. Front działki zagrodzony jest niskim płotem metalowym, barwionym proszkowo na kolor czarny. Przed domem nasadzenia kwiatowe. Naprzeciw mieszkań szkoła podstawowa, sklep. Nieopodal kościół i przystanek autobusowy. Droga dojazdowa - asfaltowa. Do mieszkań przynależą 2 garaże blaszane, postawione na lewej części działki. Cena ofertowa to 461000 zł Gorąco zapraszam na prezentację !!!

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Sulino,

115 000 | 2500 m2 | nr oferty: 112/4311/OGS

Przedmiotem oferty jest działka zabudowana domem wolnostojącym i pomieszczeniami gospodarczymi znajdująca się w miejscowości Sulino. Powierzchnia działki to 2,500m2, powierzchnia użytkowa domu jednorodzinnego 53m2. Istnieje możliwość złożenia wniosku do Wydziału Środowiska Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego o dofinansowanie instalacji pompy ciepła, izolacji termicznej istniejącego budynku - izolacji pionowej i poziomej, docieplenie więźby dachowej, ogrzewania w systemie fotowoltaicznym. Jak również istnieje możliwość usunięcia zabudowań . Działka z ogromnym potencjałem z uwagi na obowiązujące studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Marianowo pozwalające NA WYDZIELENIE GEODEZYJNE 2 ODRĘBNYCH DZIAŁEK (w cenie ofertowej 75000 zł /każda). Teren lekko pochyły, schodzący ku przepływającej rzece Pęzinka, w której mieszkańcy łowią ryby. W miejscowości znajdują się dwa sklepy ,kościół, mieszkańcy dojeżdżają busami linii prywatnych. Najbliższe szkoły w Suchaniu i Marianowie. Odległości do Stargard 36km, Barzkowice 4 km, Suchań 5 km ,Dobrzany 12. Niewątpliwą atrakcją są jeziora z zapleczem rekreacyjnym w odległości 5 km, z czystymi i mało uczęszczanymi plażami w miejscowościach Wiechowo i Marianowo. Istnieje możliwość wieloletniego najmu- dzierżawy całego terenu pod nieuciążliwą działalność gospodarcza. Dopuszcza się w ramach rozliczenia zamianę na mieszkanie obciążone np. tytułem komorniczym, a także ratalną spłatę zakupu regulowaną notarialnie.

DOM na SPRZEDAŻ

GRZĘDZICE,

777 000 | 281 m2 | pokoi: 6 | nr oferty: 68/4311/ODS

Przedmiotem oferty jest wolno stojący dom o powierzchni 281.20m usytuowany na działce o powierzchni ok.1506m w Grzędzicach, przy ul.Stargardzkiej 5. Budynek jest 3 kondygnacyjny,podpiwniczony,z dwoma garażami, bardzo zadbany i wygodny. Ogromną zaletą nieruchomości jest sposób jej zagospodarowania-nad dwoma garażami,pomiędzy którymi są drzwi przechodnie- wyraźnie wydzielona część piwniczna,kotłownia,pomieszczenia pomocnicze Na I piętrze część wypoczynkowa domu- otwarta kuchnia,jadalnia i salon oraz łazienka główna,wiatrołap z wejściem do domu od strony ogrodowej. Z jadalni wyjście na obszerny,zadaszony taras, doskonały do wypoczynku oraz mogący stać się zimowym ogrodem. Na II piętrze 2 sypialnie,2 garderoby,gabinet,łazienka. III piętro to otwarta przestrzeń do zagospodarowania,oraz małe pomieszczenie pod WC. We wszystkich pomieszczeniach ściany gładzone,malowane. Podłogi to połączenie parkietu,kafli,płytek,oraz miękkich dywanowych wykładzin. Stolarka drzwiowa i okienna drewniana. Okna dwuszybowe. Kuchnia w zabudowie ze wszystkimi niezbędnym sprzętami AGD. We wszystkich pomieszczeniach grzejniki. Źródło ogrzewania to najnowszej generacji piec NA PELET, montowany w bieżącym roku. Dom usadowiony jest na prostokątnej,w pełni i specjalistycznie zaaranżowanej w zieleń działce, o różnym ukształtowaniu. Dom wyróżnia się z uwagi na zastosowane rozwiązania architektoniczne, oraz czystością nieruchomości- NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW, jest gotowy do zamieszkania. Zapraszamy na prezentację.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

KOŚCIUSZKI,

115 000 | 21000 m2 | nr oferty: 104/4311/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano- rolna w miejscowości Kościuszki o powierzchni 20974 m.kw. Grunt klasy IVa oraz IVb. Kształt działki zbliżony do prostokąta. Wymiary działki szer. 48 m. Długość około 480 m. Dojazd na działkę z drogi głównej asfaltowej. Działka położona na płaskim terenie. Cicha i spokojna okolica. Na części działki obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - MN-U: 1) funkcja podstawowa -zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna 2) funkcja uzupełniająca -usługi -maksimum30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego; 3) warunki urbanistyczne : a) budynki mieszkalne lub mieszkalno-usługowe wolnostojące, b) linie zabudowy -zgodnie z rysunkiem planu, tj. minimum: c) 8 m od linii rozgraniczającej z drogą publiczną klasy drogi lokalnej, d) 6 m od linii rozgraniczającej z drogą publiczną klasy drogi dojazdowej lub wewnętrznej, e) maksymalna wysokość zabudowy mieszkalnej lub mieszkalno-usługowej -10 m, f) maksymalna liczba naziemnych kondygnacji budynku funkcji podstawowej -jedna kondygnacja pełna plus poddasze użytkowe, g) maksymalna wysokość zabudowy garażowej i gospodarczej -7m, h) dachy na wszystkich budynkach dwu lub wielospadowe o spadkach od 30 do 45 , przy czym główne połacie dachu na jednym obiekcie budowlanym muszą posiadać jednakowy spadek, i) pokrycie dachu na budynkach mieszkalnych i mieszkalno-usługowych -dachówka ceramiczna, cementowa lub materiał dachówkopodobny w kolorze dachówki ceramicznej, j) budynki mieszkalne lub mieszkalno-usługowe, które są usytuowane na działkach gdzie zgodnie z rysunkiem planu wyznaczono nieprzekraczalne linie zabudowy muszą posiadać kalenice równoległą do przyległej do działki drogi; w przypadku, kiedy do działki przylegają 2 drogi, kalenica budynku musi być równoległa do drogi wyższej klasy, k) elewacje budynków -tynki w kolorach pastelowych ze wskazaniem na kolor biały i odcienie żółci; wyklucza się stosowanie na zewnętrznych elewacjach budynków wszelkich paneli elewacyjnych, w szczególności wykonanych z tworzyw sztucznych i metali, l) minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek 1200 m2; m) minimalna powierzchnia biologicznie czynna w granicach działki budowlanej -60% powierzchni działki, n) maksymalna powierzchnia zabudowana w granicach działki budowlanej -40% powierzchni działki, o) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy -0.5, p) od strony dróg publicznych zabrania się wykonywania ogrodzeń z prefabrykatów betonowych lub ogrodzeń pełnych. Osoby zainteresowane ofertą kupna nieruchomości mogą skorzystać z pomocy naszego doradcy kredytowego. Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe w zakresie zakupu nieruchomości, a także pomoc w wyborze najodpowiedniejszego kredytu hipotecznego. Wszystkim niepewnym własnej zdolności kredytowej polecamy odwiedzenie naszego doradcy kredytowego i sprawdzenie zdolności kredytowej wraz z uzyskaniem decyzji przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy zobowiązujące do zakupu. Zapraszamy

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

GORZÓW WIELKOPOLSKI,

13 500 000 | 90000 m2 | nr oferty: 91/4311/OGS

Nieruchomość jest doskonałym miejscem na różnorodną działalność w tym siedzibę dużej firmy, instytucji usługowych, obracających dużymi masami towarów i jednocześnie przyjmujących klientów lub interesantów, posiada atrybut dobrego położenia, w strefie produkcyjno - usługowej Gorzowa. Bardzo dobry dojazd do drogi ekspresowej S3. Nieruchomość stanowi działka: 1. Powierzchnia 9,00 ha ( 90000,00 m.kw) Działka o kształcie nieregularny w formie wydłużonego wielokąta o wymiarach około 470 m x 140 m. Nieruchomość pod względem powierzchni kwalifikuje się do dużych, których obecnie w obrębie miasta jest niewielka ilość. Wymogi i ograniczenia wynikające z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Gorzowa można określić jako niezwykle atrakcyjne dla przyszłego potencjalnego inwestora: Tereny produkcyjno - składowe służą lokalizowaniu małych i średnich zakładów produkcyjnych i składów, o ile obiekty te w wyniku swej działalności nie ograniczają dopuszczalnego w planie użytkowania innych terenów. Na terenach tych dopuszcza się lokalizowanie: 1) działalności produkcyjnej, składów, magazynów, hurtowni, usług komercyjnych, usług transportowych, zakłady drobnej wytwórczości. 2) powierzchnie utwardzone i zabudowane do 85% powierzchni działki, 3) ilość kondygnacji dla budynków nieprodukcyjnych do 3-ch lub wysokości 12 m, 4) wysokość budynków produkcyjnych do 15 m lub jeżeli wynika to z przyjętej technologii do 20m , Warunki gruntowo-wodne na nieruchomości oceniane się jako również jako względnie korzystne, pozwalające na bezproblemowe posadowienie budynków. Nieruchomość może być zasilana w energię elektryczną, cieplną i gaz. Dostawa wody i odprowadzenie ścieków oraz wód opadowych w drodze dojazdowej . Nieruchomość określa się jako atrakcyjną i poszukiwaną na lokalnym rynku nieruchomości. Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć podatek VAT. Zapraszam na prezentację. Osoby zainteresowane ofertą kupna nieruchomości mogą skorzystać z pomocy naszego doradcy kredytowego. Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe w zakresie zakupu nieruchomości, a także pomoc w wyborze najodpowiedniejszego kredytu hipotecznego. Wszystkim niepewnym własnej zdolności kredytowej polecamy odwiedzenie naszego doradcy kredytowego i sprawdzenie zdolności kredytowej wraz z uzyskaniem decyzji przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy zobowiązujące do zakupu. Zapraszamy