-
 

O firmie

NTM Nieruchomości jest dynamicznie rozwijającym się biurem nieruchomości, działającym w Stargardzie oraz na terenie województwa Zachodniopomorskiego.

Lata doświadczeń w branży przekładają się na doskonałą znajomość lokalnego rynku i to tu właśnie koncentrujemy naszą działalność. Świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa w zakresie kupna - sprzedaży oraz najmu - wynajmu nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych, działek, obiektów przemysłowych.

W celu podnoszenia jakości naszych usług, oraz zwiększenia efektywności naszych działań, na co dzień współpracujemy ze specjalistami w zakresie wyceny nieruchomości, biurami projektowymi,  kancelarią notarialną, kancelarią prawną, firmami budowlanymi oraz innymi biurami nieruchomości.

Posiadamy licencje zawodowe numer 12432 oraz 24048, 24738 nadane nam przez Ministerstwo Infrastruktury, polisę ubezpieczeniową do kwoty 100.000 Euro, pracujemy w zgodzie ze standardami zawodowymi PFRN.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, oraz nowoczesne metody działania, co powoduje, że standard świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Aby zwiększyć kompleksowość naszych usług, oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy również pośrednictwo kredytowe w zakresie finansowania zakupu nieruchomości, oraz kredytów  inwestycyjnych. Współpraca z kilkunastoma bankami i doświadczenie w branży kredytów hipotecznych, pozwalają nam na dobranie produktu idealnego dla Państwa potrzeb i możliwości.

Dla nas najważniejszy jest Klient. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.