-
 

Zgłoś co chcesz kupić

Kupno nieruchomości wiąże się zazwyczaj z dużym stresem, począwszy od poszukiwań właściwej oferty.
Poprzez niepewność dotyczącą stanu prawnego nieruchomości, uczciwości sprzedającego, ewentualnego finansowania zakupu, skończywszy na dodatkowych, często ukrytych  kosztach zakupu nieruchomości.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz mając na uwadze dobro i przede wszystkim bezpieczeństwo Klienta, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie zakupu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Poniżej przedstawiamy w skrócie poszczególne działania mające na celu skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie Klienta przez cały proces zakupu nieruchomości.

 

PIERWSZY  KONTAKT  Z  KLIENTEM,  WSTĘPNE  ROZPOZNANIE  POTRZEB  I OCZEKIWAŃ  KLIENTA

SPOTKANIE  W  CELU  USZCZEGÓŁOWIENIA  WYMAGAŃ  DOTYCZĄCYCH  POSZUKIWANEJ OFERTY,  PODPISANIE  UMOWY POŚREDNICTWA,  PREZENTACJA  PIERWSZYCH  OFERT

POSZUKIWANIE  OFERT  ZGODNIE  Z  WYTYCZNYMI  KLIENTA (PRASA, INTERNET, ZASOBY  WŁASNE,  INNE BIURA NIERUCHOMOŚCI,  DEWELOPERZY, ZACHODNIOPOMORSKI SYSTEM WYMIANY OFERT)

PREZENTACJA  WYBRANYCH  PRZEZ  KLIENTA  OFERT

SZCZEGÓŁOWE  SPRAWDZENIE  STANU  PRAWNEGO  WYBRANEJ  PRZEZ  KLIENTA  OFERTY, POMOC  W  NEGOCJACJACH  CENOWYCH

PODPISANIE  NOTARIALNEJ  UMOWY  PRZEDWSTĘPNEJ  ZAKUPU  NIERUCHOMOŚCI

POMOC  W  WYBORZE  WŁAŚCIWEJ  FORMY  FINANSOWANIA,  KOMPLEKSOWA  OBSŁUGA  W  PRZYPADKU  KREDYTU  HIPOTECZNEGO (OFERTA KILKUNASTU BANKÓW)

PODPISANIE  NOTARIALNEJ  UMOWY  KUPNA-SPRZEDAŻY   NIERUCHOMOŚCI

PRZEPROWADZENIE  PROCESU  ODBIORU  NIERUCHOMOŚCI  OD  SPRZEDAJĄCEGO - SPORZĄDZENIE  PROTOKOŁU  ZDAWCZO-ODBIORCZEGO
 

Na każdym z wymienionych powyżej etapów zakupu nieruchomości, możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony, a jeśli to konieczne, także ze strony współpracujących z nami podmiotów (kancelaria prawna, kancelaria notarialna, rzeczoznawca majątkowy, specjalista budowlany, architekt). Mamy nadzieję, że z nami znajdziecie Państwo dom swoich marzeń.

Nie zwlekaj. ZADZWOŃ lub wypełnij poniższy formularz!
Możemy również spotkać się w naszym biurze.

 

Treść oferty

Dane adresowe - do wiadomości biura

* Wypełnij wymagane pola

Zgłoszenie oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo. Nie powoduje także automatycznego umieszczenia wysłanej oferty na stronie internetowej.
Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.