-
 

Sprzedaj Nieruchomość

Sprzedaż nieruchomości może wydawać się rzeczą prostą. Sprzedający staje jednak przed wieloma dylematami typu: za jaką cenę powinienem wystawić swoją nieruchomość? Ile czasu zajmie sprzedaż nieruchomości? Jak sprawić, aby moja nieruchomość wyróżniała się pośród setek innych ogłoszeń? Dlatego właśnie warto powierzyć sprzedaż profesjonalistom.

Nasz doświadczony zespół specjalistów jest w stanie pomóc Państwu w przeprowadzeniu procesu sprzedaży w sposób bezpieczny oraz efektywny, począwszy od wyceny nieruchomości, poprzez właściwe przygotowanie jej do prezentacji, skończywszy na podpisaniu umowy sprzedaży i przekazaniu nieruchomości kupującemu. Poniżej przedstawiamy w skrócie poszczególne działania, jakie podejmujemy w celu skutecznej sprzedaży nieruchomości i uzyskaniu dla sprzedającego najlepszej możliwej ceny sprzedaży.

 

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM, WSTĘPNE OGLĘDZINY NIERUCHOMOŚCI
KONSULTACJE W ZAKRESIE ODPOWIEDNIEGO PRZYGOTOWANIA
NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY

USTALENIE Z KLIENTEM CENY SPRZEDAŻY - Dzięki naszemu doświadczeniu oraz właściwej analizie rynku branży nieruchomości jesteśmy w stanie ocenić stan faktyczny nieruchomości i wspólnie z Tobą ustalić jej najlepszą cenę. Ponadto posiadamy wiedzę o cenach transakcyjnych czyli jesteśmy w stanie podpowiedzieć czy Twoja nieruchomość ma szansę na sprzedaż w zakładanej przez Ciebie cenie.
EWENTUALNA POMOC RZECZOZNAWCY W ZAKRESIE WYCENY

POMOC W SKOMPLETOWANIU DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

PODPISANIE UMOWY POŚREDNICTWA W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

SPORZĄDZENIE OPISU NIERUCHOMOŚCI + ZDJĘCIA

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI W PORTALACH INTERNETOWYCH,
SERWISIE INTERNETOWYM NTM NIERUCHOMOŚCI, PRASIE BRANŻOWEJ,
PRZEKAZANIE INFORMACJI O OFERCIE DO INNYCH BIUR NIERUCHOMOŚCI

WPROWADZENIE NIERUCHOMOŚCI DO SYSTEMU WYMIANY OFERT (ZSWO)

Co to jest ZSWO?

Systemy Wymiany Ofert skupiają pośredników w obrocie nieruchomościami, którzy wymieniają się informacjami o ofertach i potencjalnych klientach chcących dokonać zakupu. Działają pod nadzorem Stowarzyszeń Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i skupiają ich członków. Jest to wspólna baza ofert, do której może dołączyć Twoja nieruchomość.

Agencje pośrednictwa w ramach sieci ZSWO udostępniają oferty nieruchomości. Te są widoczne dla jej uczestników nie tylko w bazie ofert, ale na wszystkich stronach internetowych agencji współpracujących ze sobą. Dzięki temu biura nieruchomości mogą ze sobą współpracować dopasowując oferty dla kupujących.

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI POTENCJALNYM KLIENTOM

PROWADZENIE EWENTUALNYCH NEGOCJACJI CENOWYCH
I INNYCH WARUNKÓW SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

PODPISANIE NOTARIALNEJ UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ SPRZEDAŻY
NIERUCHOMOŚCI

PODPISANIE NOTARIALNEJ UMOWY KOŃCOWEJ SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI (SPORZĄDZENIE PROTOKOŁU
PRZEKAZANIA NIERUCHOMOŚCI)
 

Na każdym z etapów możecie Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo, oraz w razie potrzeby na pomoc współpracujących z nami podmiotów (rzeczoznawca majątkowy, kancelaria prawna, kancelaria notarialna). Podstawą współpracy z naszym Biurem jest podpisanie umowy pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteś zdecydowany sprzedać lub wynająć nieruchomość?
Nie zwlekaj. ZADZWOŃ lub wypełnij poniższy formularz!
Możemy również spotkać się w naszym biurze.

Treść oferty

Dane adresowe - do wiadomości biura

* Wypełnij wymagane pola

Zgłoszenie oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo. Nie powoduje także automatycznego umieszczenia wysłanej oferty na stronie internetowej.
Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.