Działki budowlano-rolne z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni od 1001 m.kw do 1120 m.kw położone w Grzędzicach, około 4 km od Stargardu. 25 ok od Szczecina.
Warunki zabudowy zakładają budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wraz z niezbędną infrastrukturą.
Działki o regularnych kształtach i wymiarach 25 x 40 m. Droga dojazdowa.
Bardzo dogodna lokalizacja. Piękna, spokojna okolica, wokół pola, las, blisko do Jeziora Miedwie.
Dogodne połączenie ze Stargardem i Szczecinem. Dojazd do działek ze Szczecina ekspresową drogą S10.
Do Stargardu dojazd autobusem MZK i PKP.
Doskonałe miejsce na budowę domu dla osób ceniących spokój i bliskość natury.
Zapraszamy do oglądania!
Osoby zainteresowane ofertą kupna nieruchomości mogą skorzystać z pomocy naszego doradcy kredytowego. Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe w zakresie zakupu nieruchomości, a także pomoc w wyborze najodpowiedniejszego kredytu hipotecznego. Wszystkim niepewnym własnej zdolności kredytowej polecamy odwiedzenie naszego doradcy kredytowego i sprawdzenie zdolności kredytowej wraz z uzyskaniem decyzji przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy zobowiązujące do zakupu.
Zapraszamy
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.