-
 

Inwestycje

Nowoczesny bliźniak pod miastem z możliwymi dopłatami w Programie MDM (Mieszkanie dla Młodych)

Nowoczesny bliźniak pod miastem. W przypadku tej oferty klient kupujący nie płaci prowizji do biura.

Wyróżniający się nowoczesną linią jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem. Powierzchnia całkowita 165 m.kw i powierzchnia użytkowa 116 m.kw zlokalizowany na działce o powierzchni 515 m.kw położony w Grzędzicach przy ulicy Łabędzia. 4 km od Stargardu.

W obydwu segmentach strefę dzienną na parterze tworzy przestrzeń zajęta przez salon z narożnym kominkiem i otwartą kuchnią. Na część gospodarczą składa się kotłownia oraz garaż i dodatkowo toaleta, które są połączone z częścią mieszkalną wygodnym przejściem przez wiatrołap. Na poddaszu zaprojektowano cztery przestronne pokoje oraz ogólnodostępną łazienkę. Zwarta bryła budynku urozmaicona jest efektownymi lukarnami z wyjściem na balkon oraz ciekawym detalem architektonicznym. Niezwykle funkcjonalny dom łączy nowoczesny wygląd z racjonalnym zagospodarowaniem powierzchni.

Na parterze domu znajdują się :  salon z aneksem kuchennym  o powierzchni 32 m2. Z salonu wyjście na taras., toaleta (2 m2), hol (7  m2), wiatrołap (4 m2),  kotłownia (3,4 m2) oraz garaż (pow. 17 m2).
Na piętrze domu znajdują się: hol ( 6 m2) , łazienka (5 m2) , cztery rozkładowe pokoje (12 m2 ,12 m2 ,11 m2,11 m2) , z dwóch pokoi wyjście na balkon.

Dom wybudowany jest w stanie deweloperskim z materiałów bardzo wysokiej jakości. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne wykonane z gazobetonu.  Okna i drzwi balkonowe PCV 5-cio komorowe z pakietem trzyszybowym w okleinie naturalnej, na parterze rolety antywłamaniowe w kolorze okien elektryczne lub manualne (opcja dodatkowa), drzwi wejściowe antywłamaniowe z certyfikatem, brama garażowa panelowa elektryczna, dachówka ceramiczna, podbitka drewniana, docieplony styropianem grafitowym o grubości 20 cm, dach docieplony wełną mineralną o grubości 30 cm. Ściany otynkowane, wylane posadzki, ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience na piętrze, w pokojach na piętrze grzejniki płytowe,  ogrzewanie gazowe lub kominkiem z płaszczem wodnym , pełna instalacja elektryczna z kontaktami, instalacja wodno-kanalizacyjna, podjazd, taras i opaska wokół domu wyłożone kostką brukową. Oferta godna polecenia ze względu na standard wykonania, lokalizację oraz cenę. Biuro NTM Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem. Cena 365000 plus 8% VAT.  394200 Brutto. Więcej informacji w biurze.

Termin oddania domów do użytkowania koniec III kwartału 2017.

Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!